07:00 - 22:00

Як пережити розлучення з чоловіком: 4 поради психолога

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Зміст:

Рекомендації психолога, як налагодити життя
Яких помилок слід уникати після розлучення
Якщо у вас є діти
Що необхідно зробити під час розлучення

Розрив прийняти не легко. Поради психолога підкажуть, як пережити розлучення з чоловіком безболісно. Якщо сімейні відносини припинені та повернути вже нічого не можна, розірвання шлюбу стає єдиним можливим виходом.

Рекомендації психолога, як налагодити життя

Розлучення — більше, ніж розставання з коханим чоловіком. В кожному окремому випадку за розірванням шлюбу стоїть особиста та сімейна драма. Психологія відносин допоможе пережити важкий період, перемогти біль, опанувати емоції та забути.

 

“Єдиний вихід при розставанні — піти, не озираючись…”

 

Навіть у випадку, коли чоловік ініціював розлучення, дружині треба прийняти його рішення. Якщо один з партнерів не бажає продовжувати стосунки, навіщо намагатися їх зберегти?

Категорично не рекомендується бачитися з колишнім чоловіком, намагатися “залишитися друзями”. Слід уникати зустрічей, спільних прогулянок або обідів, і намагатися забути партнера.

Після розірвання шлюбу необхідно прибрати з виду речі, які нагадуватимуть про спільне минуле. Щоб швидше забути, сховайте фотографії, на яких зображені щасливі моменти разом, а особисті речі поверніть чоловікові. У перший час важливо не користуватися соціальними мережами, а тим більше не заходити на сторінку колишнього, щоб не переживати біль знову.

Не тримайте в собі та не намагайтеся придушити накопичений біль та емоції. Близькі люди (мама, подруга) допоможуть подолати втрату та забути минуле.

Зараз прийшов час потурбуватися про себе. Коли востаннє ви відвідували салон краси? – Процедури по догляду за зовнішністю принесуть подвійну користь — відволічуть увагу від важких думок, як пережити розлучення з чоловіком та нагадають про те, що ви приваблива жінка. Корисною стане зміна іміджу — зачіски, кольору волосся. Ви повинні використовувати вільний час для того, щоб побалувати себе. Зустрічі з подругами в ресторанах та кіно принесуть позитивні емоції та допоможуть жити далі та забути минуле.

Забути про самотність змусить домашній улюбленець. Заведіть собаку, і віддана тварина наповнить життя новими емоціями та приємними клопотами.

Яких помилок слід уникати після розлучення

Не всі жінки у важкій ситуації розставання здатні самостійно визначити, яких вчинків треба уникати, і як пережити розлучення з чоловіком безболісно. Жінки повинні утриматися від вчинення таких дій:

  • Намагатися повернути чоловіка. Після того, як стосунки розірвано офіційно, марно вмовляти колишнього партнера повернутися. Для стосунків потрібні двоє, тому коханого треба забути.
  • Починати нові відносини. Випадкові зв’язки погіршать ситуацію, а прагнення помститися або довести колишньому свою здатність подобатись іншим чоловікам тільки зациклять на минулому. Жінка психологічно готова будувати нові стосунки не раніше, ніж через рік після розриву.
  • Погано висловлюватися про колишнього. Це нашкодить вашій репутації. У розставанні винні обидва, навіть якщо очевидна провина партнера. Для того, щоб пережити болісний період та звільнитись емоційно, пробачте партнеру та подумки відпустіть, залишивши образи в минулому.

Зосередьте увагу на тому, як пережити розлучення та не впасти в депресію.

Якщо у вас є діти

Діти важко сприймають розлучення батьків. Для допомоги малюку прислухайтесь до таких порад психолога:

  • Поговоріть з дитиною як із дорослим. Малюк потребує пояснень, чому мама з татом розлучилися. Неприємні подробиці варто приховати.
  • Не забороняйте чоловікові спілкуватися з дитиною. Після розлучення з дружиною чоловік залишається батьком. Не можна маніпулювати та шантажувати колишнього спільними дітьми.
  • Не звинувачуйте в присутності дитини тата в тому, що трапилося між вами. Це тільки травмує дитячу психіку і змусить малюка більше переживати.
  • Не з’ясовуйте стосунки в присутності малюка.

Пам’ятайте, на вас покладена відповідальність за дитину, яка зараз дуже вразлива.

Що необхідно зробити під час розлучення

Завершуючи відносини, потурбуйтеся про захист власних інтересів та інтересів дітей. В першу чергу необхідно розв’язати питання про аліменти на дитину. Якщо чоловік не виявляє бажання домовитися про добровільну сплату, треба подати позов до суду про стягнення дитячих виплат.

Не менш важливий пункт — розділ майна. Якщо неприємна справа відкладається на потім, існує серйозний ризик втратити майно внаслідок можливих недобросовісних маніпуляцій чоловіка. Юридична консультація надасть корисну інформацію про те, як пережити розлучення та нічого не втратити.

Якщо дуже хочеться доставити неприємності колишньому за завдані образи та змусити його переживати, важливо діяти грамотно та уникати помилок. Рекомендації людини, яка професійно надає допомогу при розлученнях, стануть у пригоді. Коли негативні емоції та переживання забирають сили, сімейний юрист підкаже, як пережити розлучення з юридичної точки зору.

Адвокат здатний видко розлучити, або навпаки, затягнути шлюборозлучний процес. Йому під силу істотно збільшити розмір аліментів, і навіть добитися виплати аліментів для матері. Якщо колишнього чоловіка не турбує доля власної дитини, подумайте про позбавлення батьківських прав батька.

Спеціаліст по сімейних справах знайде відповідний спосіб, використає юридичні тонкощі, щоб захистити інтереси клієнта.

Розлучення — неприємна та драматична подія для людини. Треба забути минулий біль, знову жити та вірити, що в майбутньому на вас чекають радісні події та нові почуття.

Якщо під час розлучення в Києві виникли ускладнення з розділом майна, опікою над дітьми, призначенням аліментів, інші проблеми або просто потрібна юридична консультація, звертайтеся до “Альянсу Сімейних Адвокатів”. Залиште заявку на сайті, телефонуйте або напишіть у чат. Тут вам допоможуть адвокати, які спеціалізуються на складних сімейних справах.

Кількість переглядів: 12,863

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")