07:00 - 22:00

Адвокат з розлучень

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Адвокат з розлучень

Зміст:
Чому краще залучити адвоката
Чим займається адвокат по розлученню
Чим допоможе юрист з розлучень

Коли подружжя приймає остаточне рішення розірвати стосунки, офіційне оформлення розлучення часто ускладнюється. Тривають судові розгляди, а зала суду часом перетворюється на поле бою. Щоб цього уникнути, варто звернутися до адвоката по розлученню.

Чому краще залучити адвоката під час розлучення

У переважній більшості випадків подружжя, що розлучається, не звертається за допомогою до сторонніх людей, намагаючись самостійно вирішити конфліктну ситуацію. Спільні діти та прожиті разом роки дають упевненість в тому, що можливо впоратись без третіх осіб. Однак судова практика свідчить, що без професійного супроводу процес розірвання шлюбу ускладнюється, затягується та призводить до матеріальних втрат.

“Адвокат при розлученні допоможе зберегти час, нерви та запобігти непередбаченим матеріальним витратам”

Розірвання шлюбу потребує професійного підходу та кваліфікованої допомоги. Як правило, до фахівця звертаються після невдалої спроби самостійно розірвати шлюб, коли вже є суперечки, виникла загроза втратити майно або опіку над власною дитиною тощо.

Адвокат про розірвання шлюбу через суд // Заява на розірвання шлюбуАдвокат про розірвання шлюбу через суд // Заява на розірвання шлюбу

Звертаючись до адвоката з розлучень на початку шлюборозлучного процесу, клієнт отримує впевненість у тому, що справу буде вирішено максимально вигідно для нього. Своєчасна допомога дозволяє захистити свої права, відстояти власну позицію, а також запобігти будь-які можливі порушення прав та інтересів.

Чим займається адвокат по розлученню

Фахівець з сімейного права має професійні знання та накопичений досвід практичної роботи з розлученнями. Це дозволяє надати правильну юридичну оцінку ситуації, що склалася. На консультації юрист надає рекомендації для досягнення бажаного результату, а також звертає увагу клієнта на можливі помилки.

Які послуги надає адвокат по розлученню в Києві:

 1. Консультує та проводить перемовини між подружжям. На консультації оцінюються можливі ризики та узгоджуються дії.
 2. Проводить шлюборозлучний процес, супроводжуючи клієнта від початку до закінчення. Це можливо при наявності спільних дітей і навіть за відсутності згоди чоловіка (дружини) на розлучення.
 3. Представляє інтереси клієнта в суді.
 4. Готує документи, необхідні для подачі позову про розірвання шлюбу. Фахівець складає заяви, клопотання, скарги, інші процесуальні документи.
 5. Проводить розлучення без присутності подружжя.
 6. Супроводжує шлюборозлучний процес з іноземцем або між громадянами України, що мешкають за кордоном тощо.
 7. Процесуальні документи, які юридично грамотно складені, стають гарантією вирішення суперечки на користь клієнта.

Чим допоможе юрист з розлучень у Києві?

Коли ситуація виходить з-під контролю, допоможе фахівець. Оцінивши ситуацію, адвокат зможе привести сторони до укладення мирової угоди, яка буде вигідною для подружжя. Численні проблеми (розділ майна, аліментні суперечки, опіка над дітьми) можуть вирішитися мирно без розгляду в судовій залі.

Конкретна допомога юриста з розлучень:

 • стягнути аліменти;
 • визначити місце проживання дитини;
 • позбавити батьківських прав;
 • оспорити або встановити батьківство;
 • розділити майно між подружжям;
 • визнати шлюб недійсним або фіктивним;
 • скласти шлюбний контракт;
 • скласти угоду про розділ майна;
 • визначити участь батьків у вихованні дитини тощо.

Якщо суперечка вирішується в суді, захист інтересів — складне завдання. Необхідно зібрати величезну кількість доказів стосовно права власності на майно. Наприклад, на якій підставі воно належить певній особі, коли придбали цей об’єкт (під час шлюбу чи ні), чи був він подарований або успадкований тощо.

Адвокат з розлучень відстежує оновлення законодавчої бази. Звертайтеся до досвідчених фахівців “Альянсу Сімейних Адвокатів” для практичного вирішення законним шляхом конфліктних ситуацій. Для цього треба зателефонувати, залишити заявку на нашому сайті або написати в чат.

Кількість переглядів: 7,522

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")