07:00 - 22:00

Швидке розлучення в Україні

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Быстрый развод

Зміст:
Види прискореного розлучення
Процедури та термін оформлення
Як швидко розлучитися
Зразки документів

Сьогодні в багатьох містах України досить просто зареєструвати шлюб. Зробити це можливо буквально за лічені години. А розлучитися настільки ж швидко буде дуже складно. Закон встановив певні процедури розірвання шлюбу, кожна з яких містить часовий регламент, у межах якого можна оформити розлучення (про звичайне розлучення можна почитати у статті “Розлучення подружжя в Україні”).

 

Види прискореного розлучення

Варіанти:

  • через РАЦС;
  • через суд.

Відносно швидким способом розірвання шлюбу стане подача спільної заяви до РАЦСу. Однак для цього є умова: подружжя не повинно мати неповнолітніх дітей. В цьому випадку розлучення в Києві можна оформити впродовж місяця. Тобто, подружжя подає заяву, а через місяць може забрати свідоцтва про розлучення.

Процедури та термін оформлення розлучення

Процедури та строки оформлення розлучення в Києві та Україні в цілому залежать від кількох умов:

  • наявності в подружжя неповнолітніх дітей;
  • наявності обопільного бажання розлучитися;
  • наявності інших обставин, які можуть вплинути на вибір процедури розлучення.

Трохи більше часу займає розлучення через суд, коли заява про розлучення подається спільно чоловіком та дружиною. Тут треба очікувати також один місяць, але до цього терміну треба додати ще час на прийняття заяви судом та призначення справи до слухання. Після першого судового засідання, в якому заява буде розглянута по суті, починається відлік терміну в 1 місяць, після закінчення якого суд приймає рішення про те, що шлюб розірвано за обопільною згодою. Сама процедура подачі заяви в такому випадку складніше, ніж у випадку з розлученням через РАЦС, оскільки в родині є діти, інтереси яких не повинні страждати та мають бути враховані. Оскільки законодавство України стоїть на принципах збереження родини та шлюбу, “пришвидшити” процес розірвання шлюбу досить складно. Тому, якщо ви шукаєте спосіб, як швидко розлучитися в Києві, та інших містах України, слід звертатися за допомогою до наших адвокатів. Вони допоможуть знайти вихід зі складної ситуації, що склалася, та запропонують варіанти розв’язання проблеми.

Швидке розірвання шлюбу через суд // Розлучення за згодою сторінШвидке розірвання шлюбу через суд // Розлучення за згодою сторін

Як швидко розлучитися

В Україні оформити швидке розлучення можна з використанням різноманітних можливостей судового процесу. Дещо скоротити термін, передбачений законом для оформлення розлучення через суд при подачі спільної заяви можна, подавши звичайний позов про розірвання шлюбу одним із подружжя. При правильному складанні позову, що можуть забезпечити наші адвокати, зокрема: правильній аргументації причин розлучення, при виборі правильної тактики проведення процесу, поведінки подружжя, можна розірвати шлюб раніше, ніж за місяць.

Для того, щоб правильно побудувати процедуру розлучення та не розтягнути її замість того, щоб пришвидшити, можна звернутися до наших адвокатів, які знаходяться в Києві. Вони нададуть повну консультацію про те, як оформити розлучення швидко та ефективно, підкажуть, які докази треба зібрати для того, щоб шлюборозлучний процес не розтягнути на численні місяці.

Зразки документів для швидкого розлучення

Зразок позовної заяви про розірвання шлюбу
Зразок спільної заяви на розірвання шлюбу

Кількість переглядів: 20,112

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")

Корисні матеріали