07:00 - 22:00

Розірвання шлюбу з іноземцем

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Развод с иностранцем

Українські громадяни не обмежені в правах вступу до шлюбних стосунків з іноземцями. Але будь-який шлюб може дати тріщину. Не є винятком ті родини, де чоловік або дружина — не український громадянин. У таких ситуаціях виникає питання, як розірвати шлюб з іноземцем. Існує багато ситуацій, які справляють вплив на вибір шляхів оформлення розлучення в шлюбі з іноземним громадянином.

Не варто забувати, що стосунки подружжя — громадян різних країн, можуть регулюватися не тільки українським законодавством, але й міждержавними угодами. Не всі країни можуть визнавати документи українського РАЦСу про розірвання шлюбу, а більше повірять судовому рішенню. Тому шлюб, укладений з іноземцем в Україні, бажано розірвати через суд. Для цього потрібно, перш за все, підготувати позов з допомогою наших адвокатів, оформити всі необхідні документи, направити його до суду згідно з останньою відомою адресою реєстрації іноземного громадянина.

Розлучення з іноземцем в Україні проходить у вигляді тих самих процедур, що й розлучення з громадянами України. Складність полягає тільки в тому, щоб установити останнє відоме місце знаходження відповідача. Коли адреса відома, позовну заяву спрямовують до суду згідно з місцем мешкання чоловіка-іноземця. Але все ж таки для того, щоб розлучення з іноземцем було прийняте також в його країні, необхідно знати особливості процедури розлучення в цій державі. Для цього треба звернутися до наших адвокатів, які розкажуть про всі особливості розлучення з іноземцем з конкретної країни.

Адвокат про розірвання шлюбу через суд // Заява на розірвання шлюбуАдвокат про розірвання шлюбу через суд // Заява на розірвання шлюбу

Оформити розірвання шлюбу з іноземним громадянином можна в судовому порядку. Для цього його присутність не є обов’язковою. Наше законодавство дозволяє суду виносити заочне рішення, в тому числі про припинення шлюбних стосунків, якщо відповідач належним чином повідомлений про дату та місце, де відбувається судове засідання. Тобто цілком реально розлучитися в Україні, якщо чоловік знаходиться за кордоном. Достатнім є звернутися за допомогою до наших адвокатів, максимально повно описати ситуацію, надати документи, які адвокати запросять, та отримати бажаний результат у вигляді розірвання шлюбу з іноземцем.

Розлучення з іноземцем, якщо є дитина

Якщо в шлюбі з іноземцем народилася дитина, шлюб може бути розірваний тільки в суді. В такому випадку можна подавати позов до суду відповідно до свого місця проживання, оскільки закон дає таку можливість. До позову додаються документи про народження дитини, інші документи, про які вам розкажуть наші досвідчені адвокати.

Наші адвокати успішно допомогли оформити своїм клієнтам розлучення з громадянами:
США;
Німеччини;
Франції;
Туреччини;
Білорусі;
Російської Федерації;
Казахстану;
Узбекистану;
Грузії;
Канади;
Греції;
Швейцарії;
Вірменії;
Азербайджану;
Польщі;
Литви;
Латвії;
Естонії;
Чехії;
Ізраїлю;
Італії;
Таджикистану;
Бельгії;
Японії;
Індії.

Зразки документів

Зразок позовної заяви про розірвання шлюбу з іноземним громадянином

Кількість переглядів: 10,406

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")

Корисні матеріали