07:00 - 22:00

Як пережити зраду чоловіка: поради психолога

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

пережити зраду чоловіка

Зрада коханої людини – одне з найстрашніших подій для кожної людини, яка вважала, що друга половинка ніколи не зможе заподіяти біль і страждання. Зіткнення з подібною ситуацією викликає масу негативних емоцій: від розчарування до падіння самооцінки. Питання, як пережити зраду і при цьому зберегти хороші, щирі відносини стає номером один на порядку денному. Чи можна взагалі пробачити подібний вчинок і скільки часу, сил і нервів піде на ліквідацію наслідків? Психологи стверджують, що прощення можливо. Це колосальна праця, причому за участю обох сторін. Але якщо все зробити правильно, то проблема як пережити зраду чоловіка або як пережити зраду дружини знайде рішення досить швидко.

Як пережити зраду?

Як пережити зраду чоловіка і чи потрібно його прощати – важливі питання, які потребують вирішення, прийнятого в спокійному, збалансованому стані. Емоції – поганий провідник, тому від них необхідно позбавлятися. Биття посуду, крики і збір речей в сумки не допоможе знайти спокій. Кращим виходом і відповіддю як пережити зраду хлопця, коханого чоловіка стануть друзі, захоплення, хобі. Зустрічатися з тими, хто готовий простягнути руку допомоги, підставити плече і вуха, просто необхідно. Друзі зрозуміють, якщо потрібно буде кілька разів поспіль вислуховувати одну і ту ж історію, але різними формулюваннями. Полегшити душу таким чином може стати самим раціональним варіантом.

Крім цього, можна:

Виходити на пробіжки, ходити в зал, поїздки на велосипеді, і їхати в ліс
Слухати голосно музику, на максимальній потужності, можливо, навіть в машині
Влаштувати ремонт, переставити меблі, зайнятися садом.

Вихлюпувати гнів на чоловіка і кричати образи може стати останнім кроком на шляху до розлучення. Якщо заяву в ЗАГС є неприйнятним варіантом і є бажання склеїти розбиту чашу, рекомендується підходити до питання конструктивно.

Як пережити зраду чоловіка?

Можливо про те, як забути зраду чоловіка і жити з ним далі замислюватися на перших парах зможе не кожен. Але після того, як емоції і негатив в серце трохи заспокояться, подібні думки здадуться не такими вже й абсурдними.

Як пережити зраду чоловіка поради психолога, пробачити і продовжувати будувати відносини на новому етапі:

Прийняти ситуацію – що сталася, не виправити. Чарівні палички не продаються в магазинах, і повернути назад час не вийде. Якщо є бажання, сили і прагнення все налагодити і працювати над відносинами, то спільне майбутнє цілком можливо.

Каяття – чоловік повинен чітко усвідомлювати, що він винен у трагедії. Незалежно від сімейної ситуації, від відносин, які можливо охололи, зрада не була і не є способом згуртування сім’ї. Це втеча, і якщо немає каяття, то найімовірніше зраду повториться.

Розмова по душам – з’ясувати причини, які послужили приводом для такого вчинку. Деструктивний діалог не варіант. Налаштовуватися необхідно на те, щоб слухати і чути один одного.

Звернутися до пам’яті – якщо подумати, то в сімейному житті завжди більше світлих моментів, ніж чорноти. У чоловіка маса переваг, про які несправедливо забула чоловіка. Приємні моменти допоможуть відпустити біль і знайти в собі сили рухатися вперед.
Підвищення самооцінки – відбулася зрада чоловіка що робити і як дати собі раду. Самооцінка впала нижче нуля, а значить, настав час зайнятися нею впритул. Походи по магазинах, фітнес, салони краси, посиденьки з друзями, нові знайомства допоможуть повернути віру в себе, стати впевненішим у своїй привабливості.

Час лікує і, якщо не поспішати приймати рішення з гаряча, можна з подивом помітити, що після деякого періоду думка про те, що трапилося виникає все рідше. На перший план виходять зовсім інші проблеми, турботи і клопоти. Основне, про що потрібно пам’ятати, це довіра. Ревнощі і постійні підозри повільно, але вірно вб’ють залишки відносин.

Як пережити зраду дружини?

Як пережити зраду дружини поради психолога не сильно відрізняються від того, що стосується зради чоловіка. Незалежно від того, хто з подружжя оступився і припустився помилки, завжди потрібно намагатися тримати себе в руках і постаратися вирішувати питання мирно. Якщо говорити про зраду дружини, тут також варто:

Говорити, вести діалог, спрямований на з’ясування дійсних мотивів. Говорити спокійно, давати можливість висловитися другій половині, це важливий етап на шляху до відновлення відносин (якщо саме це потрібно в якості першочергової мети).
Дати собі час і побути на самоті. Для сильної половини людства особистий простір вкрай важливо. Залишившись один на один з думками, чоловік здатний прийти до тями і повернутися до діалогу зі світлою головою.
Позбутися від всепоглинаючого почуття провини – зрада стала вибором другої половини. Як і у випадку з чоловіком, похід на сторону дружини не повинен змушувати сумніватися в собі чоловіка.

Измена считается одной из самых серьезных проблем для любой семейной пары. Пережить такую ситуацию, увы, удается не всем. Но если проявить терпение, взять себя в руки и постараться не заниматься самокопанием и вечным поиском истины, то все можно наладить и даже улучшить отношения в семье.

Читайте також:
Позбавлення батьківських прав Україна

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучення через суд

Кількість переглядів: 5,785

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")