07:00 - 22:00

Чому чоловіки зраджують

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Почему мужчины изменяют

Будь-яка дівчина, виходячи заміж, уявляє собі цікаву, щасливе, повне любові, турботи і ніжності сімейне життя. Проте, присягання «любити в горі, та в радості» дуже швидко починає вимагати практичного підтвердження. І причиною тому стає банальна, але така нестерпно хвора, зрада. Зраджує дружина або чоловік – сценарій, який чекає за рогом практично кожну сімейну пару. У кожного походу наліво є свої причини. Чому чоловіки зраджують дружинам? Питання, з яким варто розібратися детальніше.

ПРИЧИНИ ЗРАДИ ЧОЛОВІКА

Зрада чоловіка змушує кожну жінку починати шукати причини такої поведінки. Найчастіше, коло замикається на самобичування, що в родині відбувається розлад через дружину, що вона чогось не побачила і не додала. Але відповіддю на питання, чому чоловік зраджує дружині можуть стати самі різні причини. У список найбільш очевидних і найпоширеніших потрапили:

Відсутність підтримки – до весілля все було ідеально. Будинок сповнений гостей, спільні інтереси, сміх і подорожі. Але минув час, і друзів чоловіка вже не дуже хочеться зустрічати з посмішкою, а змішані єдиноборства по телевізору викликають роздратування. Тому, якщо чоловік зраджує, то шукає ту, яка з вогником в очах буде вислуховувати все, що йому цікаво, підтримуючи і підбадьорюючи всі починання
Втрата романтики – жага новизни часто рухає невірними чоловіками. Можливо, свічки, шампанське і екзотичні страви десь на стороні стали віддушиною, відпочинком від домашньої смаженої картоплі і піжами на дружині, яка вирушає спати раніше від втоми
Помста – чому чоловіки зраджують, які, здавалося б, невинно жартували над ними в присутності начальства? Звичайно, з бажання помститися і знайти розради в обіймах іншої жінки
Брак емоційної близькості – чоловік змінив і це була не просто інтрижка, а цілком усвідомлені і тривалі відносини. Причиною такого вчинку могло стати бажання знайти споріднену душу, яка буде ділити всі радощі на роботі, підтримувати і хвалити, чути і слухати, сміятися і налаштовувати на бойовий дух перед важливою подією на роботі.

У кожній родині свої проблеми і негаразди, тому, зрозуміти, чому чоловік зраджує дружині, яку любить, неможливо не вникнувши в сімейну ситуацію і не розібравшись в корені проблем досконально. Зрада – це рішення. Незалежно від того, швидкоплинна це інтрижка, систематичні походи до численних жінок або постійний зв’язок протягом багатьох років. Шукати причини подібного вчинку необхідно з двох сторін.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЧОЛОВІК ЗМІНЮЄ?

Ознаки зради чоловіка, так само, як і причини, дуже суб’єктивні. Найчастіше, жінка на інтуїтивному рівні розуміє, що відбуваються зміни, і тільки потім починає шукати підтвердження своєму почуттю. Але буває і так, що невірний чоловік сам того не розуміючи дає грунт для роздумів.

Якщо чоловік змінив, то зрозуміти це можна, зауваживши:

  • Надмірне захоплення своїм зовнішнім виглядом;
  • Надмірна увага телефону, беззвучний режим, екраном вниз;
  • Різка зміна звичок, звичного укладу життя;
  • Зміна відносин в родині, не обов’язково в гіршу сторону, можливо навпаки занадто багато уваги, подарунків, квітів, компліментів;
  • Зміни в інтимному житті;
  • Бюджетні дірки, хоча для заможних чоловіків зайві витрати такої проблеми не складають.

Чоловік зраджує що робити і як вирішувати проблему? Розлучення – крайня міра, яка повинна приводитися в дію на основі зважених роздумів і тільки тоді, коли іншим рішенням немає місця.

Залишитись у сім’ї після зради?

У сім’ях, де зрада виплила на поверхню, одним з головних питань, які задають ображені дружини, стає, чому чоловік зраджує, але не йде. І якщо для жінки це цілком логічна реакція, то для чоловіка взагалі не є приводом для обговорення. За статистикою, 90% невірних чоловіків навіть не замислюються про те, щоб залишити сім’ю і повністю перебудувати своє життя з новою людиною.

У чоловіка коханка, але він не йде і цьому можна знайти відразу кілька пояснень. По-перше, так зручно. Є будинок, надійний тил і розваги на стороні. І це ж можна назвати серед перших відповідей, чому хлопці зраджують. По-друге, не кожен чоловік готовий кинутися з місця в кар’єр. Це досить клопітно, і завжди існує ризик, що нова закоханість не оцінить крок і просто піде.

По-третє, можливо чоловік не до кінця розібрався у своїх почуттях до третьої людини або сумнівається в щирості її почуттів. Це цілком резонно, не руйнувати нічого, заради того, що так хитко і нестабільно. Навіть якщо вже стався факт розкриття зради, багато відмикаються до останнього, намагаючись викрутитися з будь-якого питання.

Що робити, якщо чоловік зраджує і не признається?

Можливо, на допомогу прийдуть психологи, можливо, необхідно змінити тактику поведінки та переглянути свій побут. Замислюватися про розлучення починає кожна жінка, яка в запалі емоцій не здатна мислити раціонально. Але насправді, цей крайній крок можливий тільки після того, як було зроблено все, щоб врятувати шлюб. Звичайно, якщо в цьому є присутнім, хоч найменший сенс і людина дійсно потрібен і доріг.

Читайте також:
Позбавлення батьківських прав Україна

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучення через суд

Кількість переглядів: 6,261

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")