07:00 - 22:00

Як зрозуміти що відносинам кінець?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

как понять что отношениям конец

За статистикою, 52% шлюбів в Україні закінчуються розлученням. Багато пар не витримують кризи в сімейному житті і вважають за краще розлучитися. Психологи виділяють кілька моментів, які прямо відповідають на те, як зрозуміти що відносинам кінець.

Фізичне насильство в сім’ї

Якщо партнер при конфлікті дозволяє собі підняти на вас руку, а частіше це відбувається з жінками – перша і важлива ознака того, що відносини підійшли до кінця. Стара приказка «б’є – значить, любить», неактуальна багато років. Насильство – ознака незадоволеності в багатьох сферах життя, і якщо воно відбувається постійно, потрібно йти.

Часті сварки в родині, незакриті конфлікти

Сваряться всі, але коли між чоловіком і дружиною є взаємоповага, вони вміють вирішувати конфлікти. Невміння вибудовувати діалог без образ і взаємних докорів призводить до подальшого накопичення образ. Якщо ви постійно скандалите з одного і того ж приводу, не можете вирішити ситуацію, яка турбує – вірна ознака того, що у відносинах накопичилися невирішені проблеми.

Емоційна зрада

На відміну від фізичної, зрада на емоційному рівні – ознака завершеності відносин. Сама наявність коханця або коханки – важливий сигнал до того, що шлюб тріщить по швах. Але якщо у вас з’явилася прихильність до нового партнера, це ознака того, що попередні стосунки підійшли до кінця.

Віддалення одного з подружжя

Вірний спосіб, як зрозуміти що відносинам кінець – проаналізувати поведінку чоловіка або дружини. Якщо партнер шукає способи перебувати подалі від вас, намагається на вихідних брати додаткову роботу або знаходить приводи виїхати з дому – йому некомфортно в вашому суспільстві. Найчастіше така поведінка супроводжується відсутністю інтимної близькості. Сексуальне життя – важлива частина сімейних відносин, якщо його немає, часто доходить до розлучення.

Відсутні спільні цілі у відносинах

У гармонійних парах партнери завжди мають спільні плани. Якщо ви перестали обговорювати, як проведете вихідні, або планувати великі покупки – це ознака віддалення один від одного і припинення емоційної прихильності. Вас нічого не тримає разом і краще розлучитися, щоб дати партнеру свободу.

Обман подружжя

У відкритих і емоційно стабільних відносинах немає місця для обману навіть по дрібницях. Ви цілком довіряєте партнеру, і немає причин звинувачувати його у брехні. Якщо постійно відбуваються ситуації, в яких чоловік або дружина обманюють – партнер не дбає про ваші почуття і краще розійтися.

Часті публічні сварки

Важлива ознака того, коли немає сенсу зберігати сім’ю, як зрозуміти, що відносинам прийшов кінець – скандали на людях. Сваряться багато пар, але роблять це вдома, коли їх не бачать сторонні. Якщо вам досить найменшого приводу, щоб влаштувати скандал на людях з взаємним звинуваченнями та образами – це ознака того, що вам пора розійтися.

У ваших стосунках присутні описані вище ознаки, і ви вирішили розлучатися, усвідомили що відносинам кінець? Захистіть свої права! Звертайтеся в юридичну компанію «Альянс сімейних адвокатів», наші фахівці допоможуть написати заяву і оформити необхідні папери, що захищають ваші права при розлученні.

Кількість переглядів: 3,454

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")