07:00 - 22:00

Нове життя після розлучення: поради психолога

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Зміст:

Обміркувати свою ситуацію і не спілкуватися з колишнім

Викинути старі речі та позбутися від спогадів

Змінитись та подбати про себе

Знайти нове захоплення

Проаналізувати помилки

Коли всі офіційні папери вже оформлені, ви живете окремо і намагаєтеся бути сильною, звикаєте до нового статусу розлученої жінки. Гіркі спогади шматують душу, адже ще недавно ви сподівалися коли-небудь зустріти старість з коханим. Тепер потрібно вирішити, як почати нове життя і бути щасливою.

[PS2ID ID = ‘1’ TARGET = ” /] обміркувати СВОЮ СИТУАЦІЮ І НЕ СПІЛКУВАТИСЯ З КОЛИШНІМ

Не має значення, вирішили ви залишитися друзями після розлучення, або ж судове засідання нагадувало поле бою. Тепер головне – не кидатися між любов’ю і ненавистю, а заспокоїтися і все обміркувати. Почати жити по-новому після розлучення зовсім не так складно, як здається.

«Найкраще рішення при розставанні – піти».

Перше і найголовніше, що потрібно зробити – поїхати на час з місця, де все нагадує про нього, про колишні почуття, і є ризик випадкової зустрічі. Кращим варіантом буде поїздка на відпочинок. Але бажано вибирати не пляжний курорт, де від нестачі активності ви знову поринете в переживання, а активний екскурсійний маршрут. Цілими днями, до крайньої втоми гуляйте по музеях, вулицями незнайомих міст, природі. Основна умова – ніяких дзвінків, повідомлень, соцмереж і всього, що нагадає про минуле.

Якщо у вас спільна дитина, а колишній чоловік не бажає піклуватися про неї, що ж не рвіть собі серце. В такому випадку єдиним рішенням буде позбавлення батьківських прав.

Після розлучення, коли всі питання вирішені, слід уникати будь-якого спілкування з колишнім чоловіком – мінімум півроку-рік. Не слід намагатися сказати йому останнє слово, вилити емоції, або спілкуватися по-дружньому. Це вже не важливо, і до того ж змусить вас переживати знову. Перші місяці після розставання – найскладніші. Зі спільними друзями також не слід спілкуватися, через те, що будь-яка інформація про колишнього буде вас поранити.

[PS2ID ID = ‘2’ TARGET = ” /] ВИКИНУТИ СТАРІ РЕЧІ І ПОЗБУТИСЯ СПОГАДІВ

Слід позбутися всіх предметів в будинку, що нагадують про колишнього чоловіка. Особливо якщо розставання було важким. Будь-які сувеніри та подарунки без особливої ​​цінності краще викинути, адже незабаром ви можете придбати інші – від нового кавалера. Коштовності бажано обміняти в ювелірному магазині на нові – так можна не тільки видалити спогади, але і порадувати себе більш модними й красивими прикрасами.

Для того, щоб вилікувати серце від хворобливих відчуттів і емоцій, потрібно уникати дивитися ті фільми, які ви дивилися удвох. Інакше пам’ять буде повторювати про те, як добре було колись з ним.

[PS2ID ID = ‘3’ TARGET = ” /] перетвориться і ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО СЕБЕ

Найбільша помилка – впасти в депресію після розставання, і запустити свою зовнішність. Байдужість до себе – ворог жінки. Ви не зможете почати нове життя, якщо не зміните себе в кращу сторону. Для цього не потрібно нічого надприродного – просто любити себе і піклуватися про себе.

Тому після розлучення бажано кардинально змінити імідж, позбувшись від переживань разом з минулим чином. Сходіть в салон і виберіть розкішну зачіску, перефарбуйте волосся, оновіть гардероб. Не бійтеся витратити зайві гроші на себе. Адже ви тепер – вільна жінка, яка живе для себе.

Ні в якому разі не «заїдайте» солодощами свою зневіру. Корисним буде фітнес і будь-який спорт. Це не тільки приведе до ладу фігуру, але і дасть розрядку. Ранкова пробіжка прекрасно бореться з нудьгою.

[PS2ID ID = ‘4’ TARGET = ” /] ШУКАТИ НОВЕ ЗАХОПЛЕННЯ

Оскільки ви починаєте нове життя, згадайте те, чим захоплювалися в юності, або знайдіть нове хобі, аби воно радувало вас. Танці, малювання, вишивка, волейбол або інше не дратуватимуть або викликати глузування у чоловіка, через те, що він тепер колишній.

Розвиваючись і отримуючи від життя задоволення, ви не тільки знайдете гармонію, а й зможете досягти чогось більшого. Можливо, таким чином розшириться коло друзів і знайомих. Самотність може бути позитивним, через те, що кар’єру зробити буде простіше для вільної від сімейних турбот жінки.

[PS2ID ID = ‘5’ TARGET = ” /] ПРОАНАЛІЗУВАТИ ПОМИЛКИ

Тільки після декількох місяців, коли ви охолонете і відволічетеся, можна займатися аналізом вчинків і помилок. Це слід починати тоді, коли не відчуєте гіркоти або роздратування при згадці про колишнього, а навпаки – повна байдужість щодо того, де він зараз і з ким.

Тільки зараз можна обдумати ситуацію і все сімейне життя. Це не повернення в минуле, а усвідомлення помилок і їх облік в майбутньому. Таким чином ви не зробите в майбутньому подібних вчинків. Починати зопалу нові відносини – не найкращий варіант. Спочатку потрібно повністю звільнитися від вантажу минулого.

Тільки усвідомивши, що розлучення – це не кінець життя, а початок нового етапу, можна впевнено йти вперед, назустріч яскравим фарбам і новим подіям.

Альянс сімейних адвокатів надає послугу розлучення під ключ в Києві

Кількість переглядів: 6,681

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")