07:00 - 22:00

Найбезглуздіші розлучення в світі

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Разделенный дом, муж и жена

У кожної сімейної пари є свій поріг терпимості, переступивши який, подружжя готові розірвати шлюбні тенета. Для одних навіть подружня зрада не може змінити звичний уклад сімейного життя, а для інших знаходяться настільки безглузді причини для розлучення, що іноді дивуєшся …

Ще в Давньому Римі чоловік міг ініціювати розрив шлюбних відносин через … пристрасті своєї обраниці до вина, яке не встигло перебродити. Щоб перевірити, чи вживала благовірна молоде вино, римляни цілували своїх дружин в губи. Як відомо, ця прекрасна традиція з кілька зміненими цілями, жива й понині.

У Китаї дружина може дорого заплатити за свою зайву буркотливість і схильність попліткувати. Якщо терпіння чоловіка лопне, він може подати на розлучення, вказавши згадані якості подружжя в якості юридичних підстав.

У Канаді вже черга чоловіка турбуватися про родинне вогнище. Справа в тому, що за місцевими законами однією з підстав для розлучення може стати хропіння. Дружина має повне право ініціювати процес розірвання шлюбу, якщо представить докази того, що її коханий хропе як гоночний автомобіль.

У штаті Оклахома (США) до недавнього часу існувало правило, згідно з яким дружина мала право подати на розлучення в разі, якщо її чоловік не підстригався або не брився понад 7 місяців поспіль.

У Південній Кореї причиною дострокового розриву сімейних відносин може стати мало шанобливе ставлення невістки до батьків чоловіка. Дружині доводиться всіляко догоджати своїм родичам, щоб не спровокувати привід для розлучення. Благо, що інша традиція зобов’язує главу молодої сім’ї забезпечити проживання окремо від батьків.

В Італії причиною для розриву відносин може послужити примус до миття посуду. Причому потерпілою стороною може виступати як дружина, так і чоловік.

В Японії існує норма, згідно з якою сімейне вогнище може згаснути через непристойні пози одного з подружжя. Від гріха подалі деяким нащадкам самураїв і їхнім дружинам доводиться дуже чуйно спати, щоб контролювати своє тіло під час сну.

Не менш безглуздими і парадоксальними бувають окремі випадки, що призвели до розриву сімейних відносин.

Так, футбольний фанат англійської команди «Манчестер Юнайтед» подав на розлучення через те, що його дружина випрала футболку клубу. Футболка виявилася не проста, а особлива, адже на ній були автографи улюблених гравців легендарного клубу. Дії дружини фанат представив як вандалізм і на повному серйозі наполягав на розриві відносин. Після закінчення певного періоду пара все ж помирилася, і в подальшому дружина стала більш уважною до речей чоловіка.

Молодий китаєць після весілля помітно погладшав. Причиною тому стали кулінарні домагання з боку його дружини, яка кожен день пекла торти і годувала ними свого судженого. Щоб схуднути, довелося китайцеві пригрозити своїй дружині заявою на розлучення.

Американка образилася на свого чоловіка і подала на розлучення по … телефону. Справа в тому, що її чоловік пішов на роботу, залишивши вдома свій телефон. Коли дружина набрала судженого зі свого гаджета, то на телефоні чоловіка висвітився напис, що дзвонить Гуантанамо (назва однієї з найстрашніших в’язниць на землі), що і зумовило подальший хід подій.

Поважний італієць віком 99 років знайшов любовні листи своєї 96-річної дружини, адресовані невідомому шанувальнику її краси. Незважаючи на те, що з моменту любовної листування пройшло більше 50 років, нащадок Отелло не зміг приборкати ревні почуття і подав на розлучення. Після розриву відносин ця пара увійшла в історію, як найстарша пара, яка розлучилась. Примітно, що на момент розлучення у них було 3 дітей, 8 онуків, 23 правнука і 4 праправнука.

Цікавий випадок стався в Росії. Там азартний чоловік в процесі гри в покер пішов ва-банк і поставив на свою дружину. Ставка зіграла, жінка не перейшла в чужі руки, але все ж не стала терпіти ставлення чоловіка до себе і розлучилася з ним. Наступним її обранцем став саме партнер вже колишнього чоловіка з тієї злощасної гри. Чи надовго – про це історія замовчує.

Поважна дама з Клівленда (США) звинуватила свого чоловіка в садизм і негайно подала на розлучення після того, як чоловік кілька разів вивів її з себе. Справа в тому, що дама була палкою шанувальницею детективних романів, а чоловік дуже любив жартувати над нею. Він не знайшов нічого розумнішого як кожен раз, коли дружина перечитувала новий бестселер, на 30 сторінці книги писав ім’я вбивці. Тим самим позбавляв будь-якого сенсу подальше читання детектива. У судовому позові «особливо витончене знущання» було вказано як привід для розлучення.

Ось так кожен божеволіє по-своєму. Важливо, щоб від цього божевілля не страждали ні в чому не винні люди.

Корисні матеріали:
Як розділити майно в цивільному шлюбі?
Для самостійної подачі аліментів для вас спеціально підготували інструкцію
Розлучення Київ

Кількість переглядів: 1,130

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")