07:00 - 22:00

Що робити, якщо дитина виявився не від чоловіка?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

дитина виявився не від чоловіка

Справжнім щастям для жінки є народження дитини від коханого чоловіка. Але дитина може народитися не від чоловіка. Причин існує безліч: відсутність вірності чоловіка, його безпліддя або просто зрада з боку дружини. Ситуація може вирішитися по-різному, що буде залежати від ставлення коханця і чоловіка. Бажання жінки не завжди є вирішальним. Якщо дитина не від чоловіка, то подібна ситуація може стати причиною розлучення і бурхливого скандалу. Не кожен чоловік сприймає ситуацію і вирішує жити в такій сім’ї.

Як поводитися в ситуації, якщо дитина не від чоловіка?

Якщо Ви завагітніли не від чоловіка і чоловік про це дізнався, то може бути кілька випадків. Чоловік залишається в родині та полюбить дитину, як рідну (що мало ймовірно). Часто це обумовлено великою любов’ю до дружини і прощенням всіх гріхів через прихильності чоловіка. Іноді чоловік може піти на цей крок усвідомлено і підвести жінку до пошуку коханця. Такий вчинок часто супроводжується безпліддям чоловіка і його бажанням мати дітей. Такий крок з Вашого боку може бути правильним, а може і ні. Часто після народження чоловік розуміє свою помилку і вирішує піти з сім’ї. Добровільне закриття очей чоловіка на коханця – досить дивний крок і не завжди дії чоловіки будуть передбачувані через велике психологічне потрясіння, розуміння питання і появи відповідальності за чужу дитину.

Якщо вагітність від коханця була не запланована, то наслідки будуть інші. Дитина від коханця часто призводить до розлучення, відсутність розмови з боку чоловіка і втратою все можливих зв’язків. Коханець також може зникнути і відмовитися від малюка. Якщо Ваш чоловік дізнався про зраду і вагітність чужою дитиною з боку, то ситуація буде складатися складно. У цій ситуації краще самостійно завести розмову і сказати чоловікові правду в очі. Нехай він дізнається про це від Вас, а не від знайомих і близьких. Щира розмова і справді реальне бажання стати матір’ю часто призводить до прощення з боку чоловіка.

З психологічної точки зору такий вчинок з боку дружини може істотно підірвати довіру чоловіка, принизити його і знецінити його положення в сім’ї. Тому після вибачення чоловік може згадувати подію, недоречно жартувати над цим і навіть чинити фізичний тиск. Не можна з упевненістю говорити про повноцінні батьківські почуття і любов до дитини. І дорікнути такого чоловіка буде складно. Ситуація може також привести до алкоголізму чоловіка.

Якщо Ви вирішите приховати від чоловіка такі подробиці, то будьте готові до постійних психологічних проблем всередині себе. Почуття совісті і провини зіграє злий жарт з Вами та дитиною. Отримання негативної реакції від чоловіка призводить до розлучення за останніми статистичними даними.

Як правильно розлучитись, якщо дитина не від чоловіка?

Дитина не від чоловіка – розлучення в більшості випадків. При розірванні шлюбу пам’ятайте, що Ви:

  • не маєте права на виплату аліментів через те, що чоловік не є біологічному батьком дитини;
  • не має права на судові розгляди щодо цього;
  • не можете відмовитися від розлучення, оскільки була зрада, і чоловік має повне право піти з сім’ї.

Тиснути на такого чоловіка немає сенсу і допомогу від держави в матеріальному плані отримати досить складно. Коханець не зобов’язаний допомагати Вам фінансово. Проведення генетичного тесту на батьківство коханець може заборонити і це буде його право. У подібній ситуації жінка виявляється беззахисною. Подумайте про психологічні, фізичних і матеріальних наслідки народження дитини не від чоловіка. Поганий результат стосується жінки, дитини та інших членів сім’ї.

Кількість переглядів: 1,225

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")