07:00 - 22:00

Якщо у чоловіка коханка

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Зрада – це завжди страшний удар. Людина, якого зрадили, відчуває не тільки стрес і падіння самооцінки, починає сумніватися у своїй цінності, але і відчуває дискомфорт від думок на тему того, що буде, якщо чоловік піде назавжди. Як виховувати дітей? Що робити, якщо чоловік буде направляти на коханку кошти, які хотілося б звернути на інші статті витрат?

Ми не будемо розглядати ситуацію зради, коли, наприклад, чоловік змінив випадково в стані алкогольного сп’яніння і швиденько з винуватими очима повернувся вранці в сім’ю. Ситуація класичного любовного трикутника – це постійні відносини чоловіка з двома жінками. Одна виконує роль обслуговуючого персоналу. Виховує дітей, варить борщі і прасує сорочки. Дружині дістаються клопоти по догляду за чоловіком, коли він хворіє, фінансові кризи та інші моменти.

До коханки цей же чоловік приходить, коли він здоровий, ситий, доглянутий і жадає розваг.

Наскільки вірогідною є можливість розриву, якщо у чоловіка коханка?

Існує думка, що до коханки не йдуть, тому що чоловікові просто комфортно в ситуації, коли за нього змагаються дві жінки. Це не зовсім так. Нерідко чоловік заводить коханку і переходить від однієї жінки до іншої планово і усвідомлено. Коханка стає запасним майданчиком, а не просто засобом задоволення фізіологічних потреб. Коханка може завагітніти і поставити чоловіка перед складним вибором.

Зрештою якщо є інша жінка, будь-який конфлікт може схилити чашу терезів на її користь, а скривдженою і сексуально незадоволеною через обмежені можливості чоловіка дружині не завжди вистачить сили волі стримати пориви і не скандалити. Чоловік, який пішов до коханки, найчастіше незабаром буде зраджувати і їй. Але це вже зовсім інша історія.

У чоловіка коханка. Що робити?

На питання, що робити, якщо у чоловіка коханка, обдуреною дружині зазвичай радять шукати причини в собі. І провести аналіз своїх дій буде не зайвим. Але шукати причину тільки в собі буде неправильно. Один чоловік, у якого дружина була близька до ідеалу, завів коханку і прокоментував це так: «Причепитися ні до чого … але – набридла …». Тому бувають випадки, коли будь-яке вдосконалення безглуздо!

Отже, стало відомо, що у чоловіка коханка. Що робити дружині? В першу чергу знайти можливість виплакатися і заспокоїтися. Дати вихід емоціям в гордій самоті, щоб всі рішення приймати на холодну голову.

Далі існує кілька стратегій поведінки. У деяких випадках партнери зберігають номінальну сім’ю, але кожен влаштовує особисте життя на стороні.

Іноді жінка прагне за всяку ціну повернути чоловіка. Це складний процес, тому що доводиться вдосконалюватися, тримати себе в рамках, так як скандал з коханкою може привести до того, що чоловік піде втішати скривджену жінку і не повернеться.

Третій спосіб вирішення проблем – залишити все, як є. Трапляється, що натішившись новизною, чоловік все ж повертається до дружини. Нарешті, деякі дружини приймають рішення розлучитися. Якою б не була ваша стратегія, уявіть, що чоловік все ж пішов. І готуйтеся саме до такого варіанту подій.

Вам необхідно потурбуватися про власні доходи. До речі, коли жінка виходить на роботу, вона змінює коло спілкування і у неї з’являється потенційна можливість знайти іншого чоловіка, якщо чоловік піде. Походи на роботу вимагають більш ретельного догляду за собою і чоловікові потрібно цікавитися дружиною більше, тому що все може трапитися, відведуть!

Обов’язково слід провести інвентаризацію активів. Перевірте, на кого оформлено цінне майно, адже чоловіки часто оформляють покупки, наприклад, на своїх батьків, щоб отримати його в спадок і при розлученні дружина не змогла претендувати на спільно нажите. Особливо важливо бути в курсі бізнес-справ чоловіка, адже бізнес, в який вкладено спільні кошти, чоловіки перед відходом реорганізують. Наприклад, поступово реалізують, скажімо, транспорт і купують аналоги, але оформляють його на іншу юридичну особу, до якого дружина не має відношення. Чоловіки, яких коханки надихають на капості, бувають вельми винахідливими. Якщо вийде направити фінансовий потік в свою сторону, перекрити грошовий струмочок до коханки, вона може сама пошукати більш вигідну партію. Як зробити всі ці дії – можуть підказати юристи.

Від наших жінок не очікують такої прагматичності. Але саме ці способи нерідко дієвіші, ніж борщі і любов. Ходити по коханкам від жінок, які страждають, прощають і не бачать цього альтернативи, простіше, ніж від дам, які знають собі ціну і вміють забезпечити собі місце під сонцем.

Зрештою, якщо чоловік все-таки піде, краще плакати в своїй квартирі і знати, що є чим нагодувати дітей, а не вити від безвиході в орендованій кімнаті в комуналці. Якщо у вашого чоловіка коханка, що робити, вирішуєте тільки ви. А ми в свою чергу розповімо про юридичні наслідки будь-якого вашого вчинку.

Читайте також:
Позбавлення батьківських прав Україна

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучення через суд

Кількість переглядів: 4,897

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")