07:00 - 22:00

Чи можна пробачити зраду чоловіка?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

простить измену мужа

Перед багатьма жінками рано чи пізно постає питання: чи можна пробачити зраду чоловіка або потрібно йти подавати на розлучення. Однозначну відповідь ніхто дати може. Змінюють чоловіки часто – практично 7 чоловіків з 10 хоча б раз сходили наліво від своєї дружини. Однак статистика не втіха для нещасної дружини в той момент, коли вона дізнається, що чоловік був їй невірний. Ще більше болю приносить те, що в якості коханки часто виступає близька подруга або навіть родичка обдуреної дружини.

Кожна дружина невірного чоловіка, ледь відійшовши від шоку від тієї інформації, яку вона дізналася, задається важливим питанням, чи варто прощати зраду?

Перша реакція на зраду чоловіка

Як тільки дружина дізнається про те, що чоловік зробив, перша реакція – розлучитися, піти від зрадника. Але чи варто вирішувати такі проблеми в пориві гніву і люті? Прощати чи зраду або почекати, поки пристрасті вляжуться і поговорити з чоловіком спокійно?

Особливо складно прийняти рішення жінці, у якої з чоловіком є ​​спільні діти. Дуже багато дружин залишаються жити далі зі своїми чоловіками тільки через дітей.

Крім цього, не варто забувати і про фінансову сторону шлюбу. Не всі жінки здатні відразу після розлучення встати на ноги і самостійно забезпечувати свою сім’ю.

Як тільки жінка дізнається про зраду, її переповнюють емоції, але довіряти їм повністю не варто. Які поради допоможуть в даній ситуації, чи можна пробачити зраду чоловіка? В першу чергу, потрібно наодинці з собою поплакати, посумувати, можливо, навіть покричати. Наступний крок – створити собі приємний настрій. Відвідати косметолога, влаштувати шопінг або просто прогулятися по вулиці. Найголовніше – зібратися зі своїми думками. Деяким жінкам в таких випадках допомагає спілкування з найкращою подругою, якщо, звичайно, не вона причина такої зради.

Іноді жінки, які не можуть пробачити зраду, але і не хочуть розлучатися з чоловіком, починають вдавати, що нічого не було. Однак така ситуація може довести дружину до нервового зриву, так як це величезне випробування для психіки людини.

Розлучення чи пробачення після зради?

Після того, як жінка трохи заспокоїлася і розвіялася, прийшов час подумати, чи можна пробачити зраду і зраду коханого чоловіка. Однак краще думати на самоті. Ні мама, ні подруги, ні знайомі не допоможуть прийняти важливе рішення. Мамі зять, можливо, давно не подобався, а подруги можуть заздрити щасливому життю та шлюбу своєї приятельки. Таке важливе і зважене рішення жінка приймає тільки сама.

Є така аксіома – кожна людина, яка оступилася, заслуговує прощення. Звичайно, зраду складно назвати легким проступком, але якщо людина щиро кається, розуміє, що накоїв і дружина розуміє, що таке більше не повториться, можна і пробачити.

Перед тим, як вирішити, чи потрібно прощати зраду, треба поставити собі кілька важливих питань і постаратися на них відповісти. До таких питань відносяться: чи любите ви свого чоловіка, чи зможете ви жити без нього, чи варто зберігати шлюб і чи є бажання пробачити зраду?

Не варто навіть думати, як пробачити зраду чоловіка, якщо чоловік відкрито живе на дві родини і не приймає рішення. Так він мучить обох жінок. На таку ситуацію точно не можна закривати очі, особливо якщо є почуття до чоловіка.

Як себе вести, якщо чоловік зрадив?

Якщо прийнято рішення не руйнувати сім’ю, варто задуматися, як пробачити зраду і повернути колишні довірчі відносини.

Багато психологів радять не скандалити ні з чоловіком, ні з коханкою. Зберегти власну гідність, проявити мудрість – ось найкращі поради, якщо ви не знаєте, як пробачити зраду чоловіка.

Якщо з’являється бажання помститися чоловікові, не варто цього робити. У чоловіків інша психіка і логіка, зраду вони прощають дуже рідко. На питання, чи варто прощати зраду дружини, у більшості у обдурених чоловіків відповідь одна – ні за що.

У таких ситуаціях може допомогти фахівець. До нього можна звернутися з питанням: «Як пробачити зраду чоловіка?», Поради психолога будуть дуже корисні тим, хто сумнівається в своєму рішенні.

Якщо обдурений чоловік не знає, як пробачити зраду дружини, поради психолога також йому дуже допоможуть прийняти вірне рішення.

Але, не дивлячись на те, що є маса допоміжних способів для прощення зради невірного чоловіка або дружини, необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти» й приймати рішення самостійно.

Читайте також:
Позбавлення батьківських прав Україна

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучення через суд

Кількість переглядів: 16,016

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")