07:00 - 22:00

Як зважитися піти від чоловіка?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

уйти от мужа

Фінансові проблеми при розлученні

Раціонально почати з даного пункту. На перший погляд він здається не найголовнішим, але саме про причини фінансового забезпечення жінкам складно піти від чоловіка.

Житлове питання. Ви можете повернутися до батьків, знімати квартиру або ж домовиться з чоловіком про продаж загальної житлоплощі, яка була придбана в спільному шлюбі. Для того, щоб почати нове життя, вам доведеться терпіти певні незручності, якщо ви не думаєте про те, що чоловік розлучаючись залишить житло вам. Багато жінок задаються таким питанням, як піти від чоловіка. І житлове питання має вагоме значення.

Найкраще розглядати варіанти для проживання, які надають вам максимальну свободу – знімне житло або розділ нажитий в спільному шлюбі нерухомості. Якщо ви що раніше не орендували квартиру, то для вас багато що в новинку. Але це дасть вам можливість спокійно пережити розлучення і можливо підшукати способи для покупки власного будинку. У такій ситуації повернення до батьків може привести до появи серйозних проблем у взаєминах, і краще цього уникнути.

Часто жінка думає, хочу піти від чоловіка. Але дуже складно розлучитися тим жінкам, які залежать від чоловіка фінансово: з якихось причин не мають професії або їх зарплата дуже низька. У цьому випадку раджу не поспішати з розлученням, отримати нову професію або спробувати поміняти місце роботи, щоб підвищити свій постійний фінансовий дохід.

Зробіть досягнення фінансової незалежності від чоловіка першочерговою метою на якийсь час. Можливо, коли у вас з’явиться фінансова стабільність, вам буде легше почати нове життя і позбавити себе від багатьох проблем в майбутньому.

Психологічні проблеми при розлученні з чоловіком

Якщо ви не знаєте, як зважитися піти від чоловіка, боїтеся залишитися на самоті або не відчуваєте власну непотрібність, то завжди за труднощами початку самостійного життя стоять численні психологічні проблеми, страхи і відсутність деяких психологічних навичок. Раджу зайнятися психотерапією, щоб позбавити себе від негативних думок і знову отримувати задоволення від кожного прожитого дня.

Часто наші власні негативні думки і переконання є настільки звичними, що ми починаємо в них вірити і не піддаємо критиці. Нам здається, що існує безліч фактів, які доводять нашу власну правоту. Але навіть на таку тему як кинути чоловіка корисно поговорити з людиною, яка не входить в коло ваших родичів або знайомих, і допоможе «зважити всі за і проти» цього рішення.

Хочу піти від чоловіка, але є діти

Багато жінок губляться, коли потрібно йти від чоловіка. Адже дуже часто стримуючим фактором є діти і їх інтереси. Безумовно, дитині найкраще рости в повній сім’ї, але іноді трапляється так, що атмосфера в сім’ї – постійна неповага до матері і відсутність радості в сім’ї, негативно впливає на дітей. І у такого сімейного життя немає майбутнього. Холодні, конфліктні, неповажні відносини між подружжям часто заважають щасливому дитинству. Якщо жінку відвідують такі думки, як піти від чоловіка, можливо варто зважитися і почати нове життя, не боячись прийдешніх змін.

Якщо ви твердо вирішили – не хочу жити з чоловіком, то заздалегідь подумайте, з ким залишаться діти, як ви організуєте їх подальше виховання. Як правило, суд залишає дітей матері. З цієї причини загрози чоловіка забрати дітей не повинні вас лякати. Звичайно ж, в такій ситуації важлива підтримка бабусь і дідусів. Також подумайте про оформлення дитини в дитячий сад або послуги, якщо це можливо, няні. Адже можливо вам доведеться більше працювати для забезпечення комфортного життя.

Багато дівчат не наважуються як піти від хлопця через те, що все ще є любов до нього, яка живе, незважаючи на всі раніше пережиті труднощі, моральну, а можливо і фізичну завданий біль і приниження від спільного життя. Якщо ви вже досить давно думаєте про те, як зважитися на розлучення, то прийшов час припинити обожнювати любов, оскільки очевидно, що така сімейне життя не принесе вам щастя і гармонії у відносинах. Можливо зараз – саме час почати життя «з чистого аркуша».

Читайте також:
Позбавлення батьківських прав Україна

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучення через суд

Кількість переглядів: 3,323

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")