07:00 - 22:00

Фіктивний шлюб в Україні та його наслідки: чи все так просто як кажуть?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

фиктивный брак

Загальна згода на створення сім’ї з юридичної точки зору дає право укласти між чоловіком і жінкою офіційний шлюб. Це можливість бачити спільне майно і примножувати, отримувати взаємну вигоду, ділити загальні права та обов’язки. За згодою обох сторін шлюб реєструється в органах державної влади на основі Сімейного Кодексу України. Якщо ж потрібен фіктивний шлюб з українкою, важливо вивчити всі нюанси і розуміти наслідки його укладення.

ЩО ТАКЕ ФІКТИВНИЙ ШЛЮБ?

З юридичної точки зору, фіктивний шлюб укладається між фізичними особами, які не мають на меті створювати сім’ю. Єдине завдання – придбання матеріальних або інших благ з боку одного з подружжя. Фіктивний шлюб вважається неправомірним!

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ фіктивного шлюбу

На сьогодні існує кілька причин для оформлення фіктивного шлюбу. Основні з них:

Отримання посвідки на проживання в іноземних державах, якщо один з подружжя є громадянином іншої країни. Це один з популярних і найпростіших способів. Протягом короткого часу іноземець отримує документ, що підтверджує його легалізацію перебування на території України.

 • Отримання повноцінного громадянства в іншій країні.
 • Оформлення комерційного шлюбу з метою збагачення (за гроші).
 • Діловий шлюб з метою працевлаштування в іншій країні.
 • Отримання житла та інших матеріальних благ.

Все частіше згадується і пропонується фіктивний шлюб в Україні, як спосіб швидкого заробітку і взаємної вигоди. Зараз є маса подібних пропозицій, за певну грошову суму можна укласти шлюб на договірних умовах, підкріплених юридичною стороною.

Це на жаль дієвий і цілком реальний шанс для іноземних осіб отримати громадянство. З кожним роком кількість бажаючих збільшується.

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ фіктивного шлюбу

Оформлення фіктивного шлюбу для отримання посвідки на проживання включає кілька етапів:

 • Укладення шлюбу;
 • Офіційна реєстрація;
 • Дії після укладення шлюбу;
 • Подача документів на отримання ВНЖ в Україні;
 • Термін розгляду документів;

Для початкового укладення необхідно переконатися, що перебування іноземця, кому потрібен фіктивний шлюб, є легалізованим, відвідування дозволено законним шляхом. Даний факт перевіряється співробітниками міграційної служби України. З юридичного боку немає необхідності прив’язуватися до місця реєстрації, це може бути будь-яка країна. Зареєструвати шлюб можливо протягом доби. Це можна зробити за допомогою додаткової вартості.

Далі, в залежності від країни громадянства іноземця, важливо провести ряд дій. Це може бути перетин кордонів, виїзд за кордон на певний термін, отримання візи встановленої категорії, особисту співбесіду з консулом, перевірка документів правоохоронними органами. Документи подають в обласний центр України, але так само оформляють фіктивний шлюб в Києві.

УМОВИ фіктивного шлюбу

Основна мета фіктивного шлюбу – це отримання громадянства. Важливо розуміти, що тільки після двох років спільного проживання, іноземець може вважати себе громадянином України. Також, необхідно зібрати всі відповідні документи і принести до державного органу. Найголовніше подати український паспорт одного з подружжя і свідоцтво про укладення шлюбу. Саме ці папери мають підставу і є гарантією отримання громадянства по шлюбу.

Основні умови для громадян України:

 • Дотримання законодавчих актів країни, в якій проживаєш;
 • Наявність офіційного дозволу на імміграцію в Україну;
 • Відмова від громадянства іншої країни, надати зобов’язання про відмову;
 • Спільне перебування в шлюбі з іноземцем не менше 2-х років;
 • Знання української мови та документальне підтвердження цього;
 • Виписка з банківського рахунка, як підтвердження фінансового забезпечення, достатнього для сім’ї.

ВАРТІСТЬ фіктивного шлюбу В УКРАЇНІ

На питання скільки коштує фіктивний банк в Україні, немає однозначної відповіді. Багато що залежить від умов, які обумовлюють обидві сторони при складанні шлюбного договору. Також, остаточна мета грає важливу роль. Можливо отримати ВНЖ, документ на імміграцію чи повноцінне громадянство. Даний факт може змінити остаточну вартість фіктивного шлюбу. Нотаріальні послуги встановлює юридична компанія в індивідуальному порядку.

ВИСНОВОК

Фіктивний шлюб заборонений законом! Ми не надаємо такого роду послуг! Тому ми настійно рекомендуємо не вестися на легкі гроші або громадянство. Так само часто трапляються шахраї, які обіцяють зробити фіктивний шлюб швидко і недорого. Після цього ви просто втратите чималу суму грошей, так і не отримавши бажаного.

Кількість переглядів: 2,743

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")