07:00 - 22:00

Як правильно розлучитися з чоловіком?

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Как расстаться с мужем

Неприємний момент, коли потрібно розлучитися з коханою людиною і далі жити без нього, трапляється в житті майже кожної людини. Ще неприємніше розлучатися з чоловіком, батьком дітей і людиною, з яким пов’язували найкращі моменти, в тому числі і майнові питання.

Жінки, які зважилися на розлучення, часто задаються питанням, як розлучитися з чоловіком, як пережити цей час, залишитися друзями або просто забути один одного назавжди.

Найголовніша помилка – заборонити колишньому чоловікові будь-яке спілкування з дітьми і участь в їх житті. Вимагати аліменти досить просто, тут закон завжди на боці жінки, але ось домовитися з колишнім коханим чоловіком, змиритися з його постійною присутністю в своєму житті – дуже складне завдання, не всім під силу.

Як пережити розставання з чоловіком?

Якщо ви були ініціатором розлучення, це не означає, що саме вам буде легше пережити розставання. Жінки емоційніші, їм важче забути колишнього чоловіка, складно позбутися бажання постійно з’являтися в його житті.

Кілька способів, що допомагають швидко заспокоїтися після розлучення і знову знайти радість життя.

Почати нові стосунки. Звичайно, після розлучення має пройти деякий час, та й познайомитися з хорошим хлопцем досить складно, але якщо на горизонті з’являється можливість почати нові стосунки, не варто нею нехтувати.
Відпочинок. Можна поїхати в інше місто, відпочити, розвіятися, знайти для себе нові знайомства та враження.
Подруги. Немає кращих психологів, ніж кращі і улюблені подруги. Вечір в їх компанії дасть заряд бадьорості і додасть сил для того, щоб якомога швидше пережити важке розлучення.
Турбота про дітей. Дитина не винна в тому, що шляхи його батьків рано чи пізно розійшлися, тому навіть в такий період йому потрібно максимум уваги і турботи.
Якщо дітей в шлюбі немає, майнових питань теж, потрібно обірвати всі контакти з колишнім чоловіком, видалити його з друзів в соціальних мережах, а також номер телефону. По можливості не спілкуватися з його друзями і тими, хто може йому передати, що бачив вас і спілкувався.

Це універсальні способи, як пережити розставання з колишнім чоловіком і налаштуватися на нове життя. У кожної людини можуть знайтися і свої способи, до яких теж можна прислухатися.

Однак не варто робити таких помилок, як постійне вживання алкоголю, безладні статеві зв’язки, нічні дзвінки колишньому та істерики. А також не можна допускати інтиму з ним після розлучення.

Багатьох цікавить, як чоловіки переживають розставання. Одне відомо напевно, якщо хлопець відчував до своєї дружини або дівчині справжні сильні почуття, йому теж складно її забути.

Якщо чоловік пішов до іншої жінки, то не варто його турбувати і лізти в їхнє життя, таким чином можна тільки налаштувати його проти себе і спільних дітей. У таких випадках допоможе тільки повне ігнорування або доброзичливе спілкування, коли тато приходить побачитися з дітьми. Зрозумійте, коли у вас з’явиться новий чоловік, вам буде набагато легше дивитися на колишнього чоловіка, який щасливий в інших відносинах.

Кількість переглядів: 922

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")