07:00 - 22:00

Життя після розлучення – як пережити розлучення чоловікові

Працюємо через систему "Електронний суд", економлячи Ваші гроші та час

Подаємо заяву про розлучення в день Вашого звернення до нас

Как пережить розвод

Не завжди чоловіки стають ініціаторами розриву відносин з коханою дівчиною. Жінка в певний момент приймає рішення розлучитися, вона хоче іншого життя або іншого шлюбу, тому йде. Крім цього, існує маса причин для того, щоб дружина пішла від колись улюбленого чоловіка.

Після того, як відбулося розлучення, багато чоловіків намагаються зрозуміти, як пережити розлучення з дружиною, забути сім’ю і навчитися жити заново.

Досить складно забути того, з ким провів кілька років свого життя, забути того, з ким засинав і прокидався, ділився проблемами і будував відносини день у день.

Ще складніше зрозуміти, як пережити розлучення з дружиною, якщо є дитина або декілька дітей. Розлучаються з дружиною, а з дітьми – ніколи. Багато чоловіків забувають своїх дітей і більше не з’являються в житті колишньої дружини, але чимало і таких, хто стає недільним татом. Ця роль теж спочатку досить складна психологічно для чоловіка, з яким розлучилися не з його бажанням. Як пережити розлучення чоловікові, якщо є діти, спільне майно, і ніхто не хоче поступатися? Багатьом парам в такі моменти доводиться звертатися до суду. Однак колишній чоловік повинен розуміти, що це не спосіб забути сім’ю, це вірний засіб стати ворогом номер один для своїх близьких і коханих людей.

Життя після розлучення

Багато чоловіків уявляють собі, що після розлучення їх життя круто зміниться на краще, адже так чимало розваг, випивки, друзів і нових подруг чекають його, очікують, поки він звільниться. І чоловік не обманює цих очікувань, поринаючи у вир з головою.

Жінок це дуже дивує, поки вона думає, що колишній чоловік переживає, як пережити розлучення з дружиною і дитиною, колишній чоловік вже радіє життю. Але це враження завжди оманливе, а райдужна життя у колишнього чоловіка ненадовго.

Щоб пережити лихоліття після розлучення, не маючи бажання відволікатися на алкоголь і нові відносини, потрібні поради фахівця. Чоловік, який думає, як пережити розлучення з дружиною, поради психолога не завжди сприйме адекватно, тому для візиту до фахівця потрібно вибрати відповідний час.

Психолог допоможе розібратися в собі, зрозуміти, як чоловікові пережити розлучення з дружиною, не впадаючи в депресію і уникнути психічних розладів, суїцидальних думок і т.д.

Психолог зможе дати вірні поради, при необхідності підібрати медикаменти – антидепресанти.

Як пережити розлучення з дружиною, якщо любиш її і дитину до сих пір? Як почати нове життя і позбавитися від нав’язливих думок про колишню сім’ю? Не існує рад для всіх, так як ситуація в кожній родині унікальна. Однак існує кілька унікальних способів, як пережити розлучення з коханою дружиною, залишитися з нею друзями, а дитині – татом.

До таких способів можна віднести:

  1. Нові Захоплення. Займайте весь свій вільний час, найкраще захопитися заняттям, де присутня фізична праця.
  2. Забути все, що пов’язано з колишньою, позбутися її речей, відписатися від сторінок колишньої дружини в соціальних мережах, видалити номер телефону, якщо немає спільних дітей.
  3. Приділяти більше уваги роботі. Це і корисно, можна зробити кар’єру, а також відмінний спосіб, який показує, як пережити розлучення з коханою дружиною швидко і практично безболісно.

Однак не варто впадати в крайнощі, захоплюватися алкоголем, безладними статевими зв’язками і дивними знайомствами. Якщо ви хочете дізнатися, як пережити розлучення чоловікові гідно, без психічних втрат і руйнування особистості, звертайтеся до фахівця.

Кількість переглядів: 2,324

Отримайте відповіді від адвоката

Україна, Київ, Печерськ, вул. Болсуновська, 13-15
IQ Business Center ("метро Дружби Народів")